.

סדנת ספירלת התפתחות עסקית
תהליך עומק לבעלי עסקים
לעסקים שמבינים שהתפתחות עסקית מחייבת
שילוב של חשיבה עסקית והתפתחות אישית

מלאו כאן את הפרטים ובואו נדבר

סדנת ספירלת התפתחות אישית
שתיקח את העסק שלך לשלב הבא

כבר אי אפשר לייצר תוכניות ל-5 שנים קדימה, אפילו לא לשנה קדימה. תוכנית עסקית ממש לא מתאימה לעסקים קטנים, גם לא לוחות חזון שלא מאפשרים לצאת לפעולות ממשיות וללוחות זמנים אפקטיביים. בעלי עסקים קטנים זקוקים לכלי עוצמתי שבכל רגע נתון ימקד את העשייה והידיעה מה לעשות בצעד הבא.

בסדנה תקבלו מודל ייחודי שפותח במיוחד עבורכם, אלמד אתכם לעבוד איתו ואעזור לכם ליישם ולפעול בצורה מיטיבית בכל רגע נתון. עם תחילתה של 2018 יהיה לכם כלי דינאמי, זורם, ישים, חדשני ויום יומי שישרת אתכם שוב ושוב בכל רגע שתבחרו לגדול ולדייק. תהיה לכם הידיעה וההבנה העמוקה של מה נכון ומתאים רק לכם. 
 

לצד פיתוח המיומנות והידע, אנחנו כבעלי עסקים, משקפים את ההתפתחות שלנו בעסק שלנו וכדי להצליח לייצר את התוצאות הרצויות, אנחנו צריכים לעבור תהליכים פנימיים לצד החיצוניים.

בדיוק בשביל זה פיתחתי עבורכם את סדנת ספירלת ההתפתחות האישית.
מהי ספירלת ההתפתחות העסקית?

כלי שישאר שלכם ויתאים לכם גם בעוד שנים, בכל פעם ופעם שתרצו לעשות שינוי ולהגיע לתוצאות חדשות. זהו תהליך שיאפשר לכם לזהות במדויק איפה אתם נמצאים היום בעסק, על מה עליכם לעבוד, וכיצד לעלות לשלב הבא.
נדבר על ייחודיות שהיא רק שלכם, על הערך המובהק שאתם נותנים ללקוח שלכם, נבין כמה אנרגיה נדרשת לכם לכל פעולה, ומהו הקצב הנכון לכם כדי להישאר באיכות מיטבית המשרתת אתכם ואת העסק שלכם, נבנה מוצרים חדשים, נרחיב את הרשתות התומכות שלכם, נבין אם מתאים לך לבנות קהילה ונלמד איך עושים את זה. נלמד על דרכים שונות לייצר תקשורת נכונה עם הקהל שלך. כל אלו קשורים האחד בשני ומייצרים תנועה והתפתחות מתמדת שלכם ושל העסק שלכם.
איך עושים את זה? באיזה מימדים צריך לטפל עכשיו? איך משחררים את צוואר הבקבוק? כל זה ועוד בסדנה.

איך בנוי התהליך? מה הוא כולל?

תוכן מעמיק והטמעה דרך חוויה

סדנאות תוכן מעמיקות: איך מוצאים את הנרטיב ומספרים את הסיפור שלנו, ארבעת הטיפוסים לפי היסודות, מבחן התשוקה, זמן מרחב, אריזת ערך, פירוק והרכבת מוצרים,
המון ידע מעסקים בעולם שאפשר ליישם גם בעסקים שלנו, על עסקים חברתיים שמשנים את העולם, מנחים אורחים עם סדנאות חיצוניות, למידה דרך משחק פרשביז ודרך חוויה שתחזק את ההבנה איך לשחק בחיים האמיתיים.

אימון פרטני בקבוצה

מאחר וזו סדנת עומק אתן המון מקום לאימון האישי והייעוץ שאני כל כך אוהבת לעשות, אעזור לך לזהות את האזורים שמונעים ממך לפעול.
אראה לך איך לדייק, לשאול את השאלות הנכונות
ואאפשר לך לראות פתרונות שלבד אולי לא יכולת להגיע אליהם.
סשנים עמוקים ומשמעותיים, המאפשרים להוריד את התובנות מהתאוריה - לתכנית פעולה אישית ומדויקת.

משחקים את המשחק

המשחק שיקצר לך את הדרך לתובנות והבנות, פעולות ומטרות שמעולם לא שיחקת לפני כן, בשילוב חוקים שיאתגרו את החשיבה שלך לרמות חדשות.
המשחק יאפשר לך שוב ושוב לפגוש את עצמך ואת דרך המשחק שלך בחיים עצמם.
ממשחק למשחק תרגיש בטחון גדול יותר לפעול בחיים האמיתיים פעולות שעובדות במשחק – תתגבש בך תחושת מסוגלות והצלחה ויהיו לך את הכלים ליישם.

מיישמים בעסק

חלק נכבד מהמפגשים יוקדש לעבודה ועל היישום בעסק שלכם, בהתייחסות לעולם התוכן הייחודי שלכם.
זו עומדת להיות קבוצת עבודה קטנה של 16 משתתפים בלבד. הקסם שמתרחש ביני ובינך ובין המשתתפים לבין עצמם הוא מאבני הייסוד של החוויה כולה.

בניית תכנית פעולה

לאחר שנענה על השאלות הבסיסיות שעליכם לשאול את עצמכם ונאתר את צוואר הבקבוק המחשבתי–התפתחותי בו אתם מצויים, נוכל להתפנות ולענות את התשובות שירכיבו את תוכנית הפעולה של העסק שלכם. מה שכל כך ייחודי בכלי הוא שתמיד תוכלו לחזור ולעשות זאת במחדש ובכל רגע נתון.

ניסיון של שנים

אנגיש לכם את כל הידע, הניסיון, הכלים, הטעויות וכל ההצלחות שצברתי בשנים האחרונות בבניית עסק מצליח ומשגשג. אחלוק אתכם את כל מה שיש לי ושיכול לקצר לכם את הדרך למטרות שלכם. בתהליך אחד תקבלו שילוב של כל כך הרבה עולמות תוכן שבדרך אחרת יצריך מכם כמה קורסים שונים.

מלאו כאן את הפרטים ובואו נדבר

איפה, מתי, כמה?

איפה נפגשים?
ב"קמפוס חושבים מחוץ לכיתה"
הלח"י 31 בני ברק

מתי?
6 מפגשים, יום מלא 

אחת לשבועיים בימי שני – החל מה-12.2.18

בין השעות 09:00-16:00

 

כמה זה עולה?
6 מפגשים שיפתחו וידייקו אותך, כך שתוכל להכניס הרבה יותר כסף לעסק:

 

4850 ש"ח + מע"מ

 

רוצה לדבר איתי? בשמחה 054-4551137

 

רויטל תתקשרי אלי!

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.